skip to Main Content
+48 660 507 507 stomatologia@kocerba.pl

Wierzymy, że nowoczesne technologie, połączenie medycyny z informatyką i mechaniką precyzyjną to ekscytująca przyszłość. W podróż do takiej przyszłości zapraszamy naszych pacjentów już dzisiaj.

Wierzymy, że nowoczesne technologie, połączenie medycyny z informatyką i mechaniką precyzyjną to ekscytująca przyszłość. W podróż do takiej przyszłości zapraszamy naszych pacjentów już dzisiaj.

Analitycy rynku przewidują, że już za kilka lat cyfrowa medycyna stanie się nie tylko miłą rzeczywistością ale wręcz koniecznością. Wykorzystanie nowoczesnych technologii informatycznych, mechaniki precyzyjnej i chemii organicznej daje już dzisiaj fantastyczne możliwości usprawnienia, a w wielu sytuacjach otwarcia nowych dróg leczenia pacjentów.

Wykorzystanie skanerów 3D, nowoczesnych mechanizmów przetwarzania danych procesu leczenia w oparciu o sztuczną inteligencję, wirtualna i rozszerzona rzeczywistość, czy w końcu innowacyjne związki chemiczne, to dzisiejsze szanse na rozwój, podniesienie procesu leczenia stomatologicznego na wyższy poziom, a w konsekwencji zapewnienie naszym pacjentom jeszcze lepszej opieki i najwyższej jakości usług.

Dlatego właśnie wyposażamy naszą klinikę w światowe innowacje z zakresu stomatologii i medycyny.

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu kilka z tych najnowocześniejszych technologii i rozwiązań, które są na wyposażeniu naszej Kliniki.

Skaner 3D wewnątrzustny 3Shape Trios4

Rozwiązanie, które łączy potrzeby precyzyjnej i wszechstronnej diagnostyki uzębienia z najnowocześniejszymi technologiami skanowanie trójwymiarowego. Nie emituje promieniowania i bazuje na wspieranej przez sztuczną inteligencję analizie obrazu do wykrywania ewentualnej próchnicy powierzchniowej i międzyzębowej.

Sprawdza się doskonale w każdym obszarze stomatologii, gdzie poza diagnostyką potrzeba jest uzyskania precyzyjnego, cyfrowego modelu trójwymiarowego uzębienia, czy to w zastosowaniach ortodontycznych, protetycznych czy chociażby do planowania i symulacji implantologicznej. Nawet stomatologia estetyczna w procesach wybielania zębów korzysta z funkcji cyfrowego pomiaru kolorów uzębienia jakie oferuje nasz system.

Dzięki temu systemowi nie jest już konieczne pobieranie wycisków metodami tradycyjnymi. Możliwa jest także cyfrowa archiwizacja modeli trójwymiarowych uzębienia w trakcie całego procesu leczenia.

Materiały producenta: 3shape.com

Piaskarka AIRFLOW® PROPHYLAXIS MASTER

Szwajcarska technologia testowana we współpracy ze stomatologami z całego świata jest nowym podejściem do minimalnie inwazyjnego skalingu bez wykorzystania tradycyjnych gumek, szczoteczek i past. Precyzyjne, zaprojektowane komputerowo końcówki urządzenia oraz nowej generacji piasek czynią proces usuwania biofilmu i płytki nazębnej niezwykle efektywnym.

Dedykowany piasek AIRFLOW PLUS usuwa biofilm i świeży kamień w sposób minimalnie inwazyjny z wszelkiego rodzaju powierzchni: szkliwa, zębiny, tkanek miękkich, wypełnień, aparatów ortodontycznych lub powierzchni implantów. Jego cząstki na bazie erytrytolu to wskazanie do stosowania zarówno nad-, jak i poddziąsłowo. Piasek PLUS zawiera chlorheksydynę, co czyni z niego wyjątkowy preparat zwalczający drobnoustroje i bakterie.

 

Materiały producenta: ems-dental.com

Beyond Polus Advanced – lampa do wybielania zębów

Technologia wybielania zębów, która zdobywa już od 10 lat najważniejsze nagrody w branży. Specjalnie opracowane źródła światła i komputerowo sterowany proces, gwarantują najwyższe standardy bezpieczeństwa pacjenta przy bardzo dobrych rezultatach. Zabezpieczenie tkanek miękkich (dziąsła), minimalizacja wystąpienia nadwrażliwości zębów, wybielanie całych łuków zębowych czy nawet pojedynczych zębów, to tylko niektóre cechy tej innowacyjnej technologii.

 

 

Materiały producenta: europe.beyonddent.com

Call Now Button